UPS Socomec Netys PE 850VA/480W
UPS-SM-PE850
Na zalogi pri dobavitelju
Dostava: Dostava s pošto predvidoma ponedeljek, 18. maj.
Prevzem: 15.5.
UPS-SM-PE850
Priključki
USB 2.0
Nazivna moč - VA
850 VA
Število vtičnic
4
Nazivna moč - W
480 W
Dobavljivost
Na zalogi pri dobavitelju
Prevzem: 15.5.
Zaščitite osebne računalnike
Interaktiven UPS
Netys PE modeli moči 650 VA, 850VA, 1000, 1500 in 2000 VA z avtonomijo od 15 do 60 minut so line interaktivni UPS-i z avtomatsko regulacijo napetosti.
Lastnosti
  • Serija PR moči 1700-2200-3300 VA je poleg standardne pokončne izvedbe dobavljiva tudi s priborom za vgradnjo v 19" kabinete
  • Priporočena področja uporabe:
    • PC z monitorjem CRT ali LCD
    • Računalniške mreže
    • Grafične delovne postaje
    • Serverji
    • Blagajne / POS
    • Hi-Fi in video/glasbena reprodukcija
Priključki
USB 2.0
Nazivna moč - VA
850 VA
Število vtičnic
4
Nazivna moč - W
480 W