Pomnilnik DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz GSKILL Flare X5, F5-6000J3238F16GX2-F
RAM-316661
Na zalogi pri dobavitelju
Dostava: Dostava s pošto predvidoma ponedeljek, 18. maj.
Prevzem: 15.5.
Pomnilnik DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz GSKILL Flare X5, F5-6000J3238F16GX2-F Pomnilnik DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz GSKILL Flare X5, F5-6000J3238F16GX2-F
RAM-316661
Barva
Črna
Kapaciteta
32 GB
Namen vgradnje
PC
Vrsta pomnilnika
DDR5
Dobavljivost
Na zalogi pri dobavitelju
Prevzem: 15.5.
DDR5 Pomnilnik Flare X5 2x16GB 6000MT/s
Najboljša zmogljivost za AMD Ryzen
Nizek profil za kompaktne sisteme
Flare X5 pomnilnik je visok le 33 mm, kar omogoča namestitev v manjša ohišja in zagotavlja kompatibilnost z velikimi hladilniki brez omejitev prostora.
Minimalističen dizajn in kakovostni hladilnik
Zanesljivost in sinhronizacija v kompletu
Tehnične podrobnosti in ključne lastnosti
Tip pomnilnika
DDR5
Kapaciteta
16GB x 2 - Dual Channel komplet
Hitrost
6000 MT/s
Zakasnitev (CL)
Napetost
1,35V
Tip modula
Long DIMM brez predpomnilnika (unbuffered)
Združljivost
Sinhroniziran komplet za brezhibno delovanje
Barva
Črna
32 GB
Namen vgradnje
PC
Vrsta pomnilnika
Dobavljivost
Garancija
60 mes.
Število modulov
2
Takt
6000 MHz
Latenca
CL32
Napetost
1,35 V