Prenosnik Dream Machines RG4050-15EU44 i5-12450H, RTX 4050, 32GB, 1TB
Dream Machines NB-356447
Dream Machines NB-356447
Velikost zaslona
15,6 " / 39,62 cm
Procesor
Intel Core i5
Delovni pomnilnik (RAM)
32 GB
Grafična kartica
GeForce RTX 4050
Operacijski sistem
Brez
Brez
Podaljšajte jamstvo za obdobje 1, 2 ali 3 let
Dream Machines RG4050 - Zmogljiv prenosnik za vse
Zmogljiv procesor in pomnilnik
Opremljen z Intel Core i5-12450H procesorjem in 32 GB DDR4 RAM-a pri 3200 MHz, ta prenosnik omogoča hitro in učinkovito delo tudi z zahtevnimi programi ter večopravilnost brez zatikanja.
Vrhunski zaslon in grafika
15.6-palčni FHD zaslon z WVA tehnologijo in osveževanjem 144 Hz zagotavlja ostro, tekočo sliko, ki je odlična za igre in grafično delo. Nvidia RTX4050 grafična kartica s 6 GB VRAM-a poskrbi za visoko zmogljivost pri zahtevnejših vizualnih opravilih.
Prostorna shranjevalna rešitev
Napredna povezljivost in uporabniški dizajn
Dodatne prednosti in zanesljivost
Tehnične podrobnosti in ključne lastnosti
Opis procesorja
i5-12450H
Tip procesorja
Intel Core i5
Opis zaslona
15.6” FHD
Velikost zaslona
15.6”
Ločljivost
FHD (1920x1080) 144HZ
Zaslon na dotik
Ne
Kamera
Da
Kapaciteta pomnilnika
32 GB
Opis pomnilnika
32 GB (DDR4, 3200 MHz)
Trdi disk
1TB M.2 PCIe SSD
Kapaciteta diska
1 TB
Grafika
Nvidia RTX4050 6GB VRAM
Tip grafične kartice
Nvidia
Zunanji vmesniki
Wireless
Wi-Fi 6 (AX200/AX201)
Baterija
3 cells (3s1p 4100mAh) 46.74 Wh
Tipkovnica
English International, osvetljena
Dimenzije (Š x V x G)
360,2 x 243,5 x 26,7 mm
Teža
2,00 kg
Garancija
24 mesecev
15,6 " / 39,62 cm
Procesor
Delovni pomnilnik (RAM)
Grafična kartica
GeForce RTX 4050
Operacijski sistem
Kapaciteta SSD diska
1000 GB
Vrsta diska
SSD NVMe
Proizvajalec GPU
Nvidia
Pomnilnik GPU
6 GB
Frekvenca CPU do
4,40 GHz