Microsoft Office 365 Personal, slovenski, 1 letna naročnina
79,00 €
Dostava: Če naročilo oddate v naslednjih 5 urah, 22 min. bo dostava s pošto predvidoma jutri.
Prevzem: Takoj v Anni
NB-296541
NB-296541
Velikost zaslona
15,6 " / 39,62 cm
Procesor
Intel Core i7
Delovni pomnilnik (RAM)
16 GB
Grafična kartica
Intel Iris
Operacijski sistem
Windows
Windows 10 Pro
Dostava: Dostava s pošto predvidoma sreda, 13. maj.
Prevzem: jutri

Poslovite se od nerodnih videokonference. Z napredno tehnologijo Intel Wi-Fi 6 (802.11ax) lahko zdaj uživate v bolj gladki brezžični izkušnji z do 3-krat hitrejši kot standardni Wi-Fi 5 (802.11ac). TPM 2.0 zagotavlja varno preverjanje pristnosti in ščiti podatke podjetja. S pokrovom za kamero pa bo zaščitena vaša zasebnost, medtem ko kamera ni v uporabi. Dodatne varnostne funkcije, kot je bralnik prstnih odtisov, pomagajo pri enostavnem in varnem dostopu s konico prsta ali pogledom na kamero.

Acer TravelMate P2 je v elegantnem in robustnem mat črnem ohišju, ki tehta le 1,6 kg. Združuje slog, funkcionalnost in prenosljivost v eni napravi. Zaslon Full HD z tehnologijo IPS omogoča povečano svetlostjo, razširjenim kontrastom in neverjetno natančnimi barvami z novimi, ožjimi okvirji za elegantnejši videz in bolj produktiven delovnik.

V prenosnik je vgrajena tudi reža za spominske kartice (4-in-1 card reader), ki omogoča hitro shranjevanje in dostopanje do vaših slik, posnetkov in drugih podatkov. V režo enostavno vstavite vašo spominsko kartico in pričnite s prenašanjem podatkov.
| Procesor | Intel Core i7-1165-G7 (2C / 4T, 2.8 / 4.7GHz 12MB) |
| Pomnilnik | 16 GB DDR4 3200Mhz |
| Trdi disk | 256GB SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zaslon | 15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits neodsevni |
| Kamera | Da |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe |
| Brezžične povezave | 11ac, 2x2 + Bluetooth 5.0 |
| Priključki | 1x HDMI, VGA, 3x USB 3.2 gen 1 (Tip-A), 1x USB 3-2 gen 2 (Tip-C), Display port, RJ-45 |
| Baterija | 45Wh |
| Dimenzije (SxVxG) | 363 x 255 x 19,9 mm |