Ta izdelek ni več dobavljiv. Vabimo vas, da si ogledate našo ponudbo podobnih izdelkov
Procesor
AMD Ryzen 7
Delovni pomnilnik (RAM)
32 GB
Grafična kartica
GeForce RTX 4080
Operacijski sistem
Brez
Kapaciteta SSD diska
2000 GB
Procesor
AMD Ryzen 7
Delovni pomnilnik (RAM)
32 GB
Grafična kartica
GeForce RTX 4080
Operacijski sistem
Brez
Kapaciteta SSD diska
2000 GB

Gaming računalniki ANNI ELITE so kot nalašč za igričarje, ki zahtevajo veliko in si želijo njihove najljubše igre preigravati pri najviših grafičnih nastavitvah.. Serija ELITE računalnikov poskrbi, da bodo tudi najnovejše igre igrane brez zatikanja pri visoki 2K ali 4K ločljivosti in visokih grafičnih nastavitvah.
V sam računalnik je vgrajen procesor Ryzen 7 7700X z 8 jedri pri osnovni frekvenci 4.50 GHz, medtem ko v Turbo načinu dosega hitrosti vse do 5,40 GHz. V računalnik je vgrajena tudi grafična kartica Nvidia GeForce RTX 4080 , ki bo poskrbela, da bodo igre tekle nemoteno.
Za hiter zagon ter shranjevanje igric, slik in podobnih datotek bo poskrbel najhitrejši M.2 NVMe disk kapacitete 2 TB, poleg tega pa je tukaj še pomnilnik 32 GB frekvence 4800 MHz.

| Matična plošča | Matična plošča z veznim naborom AMD B650 |
| Procesor | Procesor AMD Ryzen 7 7700X, 8-jedrni / 16-nitni. |
| Hitrost procesorja | Osnovni takt procesorja 4.50 GHz, v Turbo načinu do 5.40 GHz |
| Grafična kartica | Grafična kartica Nvidia GeForce RTX 4080 16 GB |
| Pomnilnik | Pomnilnik DDR5 32 GB (2x8GB) 4800 MHz |
| Shranjevanje | SSD disk 2 TB M.2 NVMe |
| Ohišje | Ohišje ATX Antec DF800 |
| Garancija | Garancija 24 mesecev |
Windows, ki ga že poznate, samo boljši
Windows 11 ima vmesnik, ki vam je že znan in je preprost za uporabo ter v mnogočem podoben sistemu Windows 10, vključno z menijem Start.
"Naš cilj je zagotavljanje lahke in učinkovite zaščite. Kadarkoli, kjerkoli in na katerikoli napravi, gremo korak dlje, za poglobitev zaupanja, ki so nam ga stranke izkazale v 25 letih inovacij."
"Najbolj pomembni testi v industriji potrjujejo učinkovitost naših izdelkov. V zadnjih štirih mesecih je Panda Security dosegla najboljšo oceno zaščite (best protection rate) pri Real World Protection Testu Av-Comparatives, saj je zaznala in blokirala kar 99,9 % groženj. "
Hervé Lambert, Panda security
Intel Technology Provider Gold

Microsoft Partner Gold, Silver

Panda country partner


Napajajo jih najmodernejši 80 PLUS® napajalniki, ki skrbijo za energijsko učinkovitost in prihranek pri porabi električne energije.
Procesor
AMD Ryzen 7
Delovni pomnilnik (RAM)
32 GB
Grafična kartica
GeForce RTX 4080
Operacijski sistem
Brez
Kapaciteta SSD diska
2000 GB
Vrsta diska
SSD NVMe
Proizvajalec GPU
Nvidia
Pomnilnik GPU
16 GB
Frekvenca CPU do
5,40 GHz
Priključki
Avdio
DisplayPort
HDMI
LAN
PS/2
USB 2.0
USB 3.2
USB Type-C
Priloženi programi
Panda Antivirus
Čipset
AMD B650
Namen uporabe
Igričarski
Zmogljivi
Dobavljivost
pripravljen za sestavo
Generacija procesorja
AMD 7. gen.
Podatki o proizvajalcu:
Naslov: Motnica 7a
Pošta: Trzin, 1236
Email: [email protected]
Podatki o proizvajalcu (pooblaščen za EU):
Naziv: Anni d.o.o.
Naslov: Motnica 7a
Pošta: Trzin, 1236
Email: [email protected]