Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 30m EFB

KAB-OP7950073

na zalogi

28,90 €

Načini plačila

+darilo čokolada

Pri nakupu izdelkov do 200 eur prejmete manjšo čokolado, pri nakupu nad 200 eur pa veliko čokolado.

*Vsak kupec lahko prejme eno čokolado dnevno.
pix
EFB kvaliteten optični priključni kabel dolžine 30m, OM3 razreda za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…

EFB optični povezovalni kabel, razred OM3
50/125 µm , dvojni, multimodni
2x LC dvojna vmesnika
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm
Dolžina 30 m, modre barve
Kabel primeren za telekomunikacije, kabelsko televizijo, LAN, WAN, MAN,
meritvene in senzorske naprave, medicinske naprave in industrijske potrebe


Teža neto v kg: 0.3000
Teža bruto v kg: 0.3120
Pakiranje v kartonu: 1
Garancija v mesecih: 12
Dobavljivost na zalogi
Vrsta Kabel
Kategorija Multimode
Tip LC-LC
Dolžina kabla 30 m

*Izjemno se trudimo zagotoviti ažurnost in pravilnost tehničnih lastnosti in slik, kljub temu, lahko zaradi velikega obsega izdelkov pride do napak pri vnosu.
Če najdete napako, nas prosimo o njej obvestite. V zahvalo vam podarimo kodo za brezplačno dostavo. Hvala!
*PPC: Priporočena cena dobavitelja