V poslovalnici, zaradi preprečevanja širjenja okužbe, nakupa trenutno žal ni mogoče opraviti. Nakup lahko opravite v spletni trgovini, preko elektronskega naslova info@anni.si ali po telefonu 01/ 5800 800. Prevzem blaga (in oddaja v servis) je možen od pon. do pet. med 8. in 16. uro.

Kabel optični LC-LC Om3 50/125 5m

KAB-LCLCOM350125-5

2 dni

Redna cena: 32,66 €

-14% 27,99 €

Načini plačila

pix
Brand-rex optični patch kabel OM3 50/125
Dolžina 5 m
2 žilni, 50 µm, multimodni
LC - LC vmesnik
Slabljenje do 3,5dB/km pri 850nm, do 1,5dB/km pri 1300nm
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli
Odporen do pritiska 1500 N, odporen na udarce do 5 Nm
Število zasukov do 5 obratov/meter
Požarna skladnost IEC 60332-1
Temperatura delovnega okolja -10°C ~ + 70°C
Modre barve
Dobavljivost 2 dni
Garancija 12 mes.
Vrsta Kabel
Kategorija Multimode
Tip LC-LC
Dolžina kabla 5 m

*Izjemno se trudimo zagotoviti ažurnost in pravilnost tehničnih lastnosti in slik, kljub temu, lahko zaradi velikega obsega izdelkov pride do napak pri vnosu.
Če najdete napako, nas prosimo o njej obvestite. V zahvalo vam podarimo kodo za brezplačno dostavo. Hvala!

Zaenkrat še ni komentarjev strank.

Napiši mnenje

Kabel optični LC-LC Om3 50/125 5m

Kabel optični LC-LC Om3 50/125 5m

Napiši mnenje