NB-340184
Ni na zalogi, preveri dobavljivost
Datum razpoložljivosti:
| Velikost zaslona | 13 " |
| Velikost zaslona | 13 " |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 16 GB |
| Grafična kartica | Intel Footnote |
| Operacijski sistem | Windows |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| SSD disk | 512 GB |
| Vrsta diska | SSD NVMe |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Proizvajalec GPU | Intel integriran |
| Frekvenca CPU do | 4,40 GHz |
| Brezžične povezave | WiFi 6 |
| Priključki | Thunderbolt 4, USB Type-C |
| Število USB | 2 |
| Vgrajena kamera | Da |
| Ločljivost | 2880x1920 |
| Zaslon na dotik | Da |
| Barva | Platinasta |
| Teža | 0,88 kg |
| Število jeder CPU | 12 |
| Kamera spredaj | 5 MP |
| Kamera zadaj | 10 MP |
| Namen uporabe | Za pisarno |
| Dobavljivost | preveri |
| Garancija | 12 mes. |
| 2v1 (prenosnik / tablica) | Da |
| Pomnilnik (trdi disk) | 512 GB |
| Generacija procesorja | Intel Ultra |
*Izjemno se trudimo zagotoviti ažurnost in pravilnost tehničnih lastnosti in slik, kljub temu, lahko zaradi velikega obsega izdelkov pride do napak pri vnosu.
Če najdete napako, nas prosimo o njej obvestite. V zahvalo vam podarimo kodo za brezplačno dostavo. Hvala!
*PPC: Priporočena cena dobavitelja
Podatki o proizvajalcu:
Naslov: Ameriška ulica 8
Pošta: Ljubljana, 1000
Email: lbylju06@microsoft.com
Podatki o proizvajalcu (pooblaščen za EU):
Naziv: Microsoft d.o.o.
Naslov: Ameriška ulica 8
Pošta: Ljubljana, 1000
Email: lbylju06@microsoft.com