NB-366794
2 dni
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
Lenovo IdeaPad Pro 5 16AKP10 združuje zmogljivost in prenosljivost, zato je primeren za uporabnike in ustvarjalce. Z 16-palčnim OLED zaslonom z nativno ločljivostjo 2880 x 1800 prikaz oživi z živimi barvami in svetlostjo 1100 cd/m2. Opremljen z AMD Ryzen AI 7 procesorjem, ta prenosnik ponuja osem jeder in najvišjo turbofrekvenco do 5 GHz, kar zagotavlja zmogljivost za večopravilnost in zahtevne aplikacije. Z zasnovo, osredotočeno na udobje uporabnika, IdeaPad Pro 5 vključuje možnosti povezovanja, vključno z USB4/DisplayPort 2.1 in USB Power Delivery, kar olajša priklop naprav in polnjenje. Prenosnik vključuje varnostne funkcije, kot sta Windows Hello in zavesica za zasebnost pri 1080p spletni kameri, s čimer je zasebnost uporabnika zagotovljena. Z materiali, preizkušenimi po standardu MIL-STD-810H, in certifikati TUV Rheinland je naprava zasnovana za odpornost pri vsakodnevni uporabi.
Opis izdelka:LENOVO IdeaPad Pro 5 - prenosnik z AMD Ryzen AI 7 350, 16-palčni 2.8K OLED zaslon 120 Hz, 32 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA RTX 5050, DOS (brez operacijskega sistema), Luna Grey, 2 leti garancije
Tip izdelka: Prenosnik Teža: 1.72 kg Barva: Luna-siva Mere( Š x V x G): 35.68 cm x 25.1 cm x 1.595 cm Garancija proizvajalca: Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vrnitev Omejena garancija - baterija - 1 leto Lokalizacija: Regija: Hrvaška, Slovenija Brezžične povezave: Bluetooth 5.3, 802.11a/b/g/n/ac/ax Operacijski sistem: No OS Vrsta procesorja: AMD Ryzen AI 7 350 / 2 GHz, do 5 GHz / 16 MB predpomnilnika Diagonala zaslona dodatno: 16\" OLED 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz Numerična tipkovnica: Da Velikost pomnilnika: 32 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) Tipkovnica: SLO SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5050 / AMD Radeon 860M Vgrajena spletna kamera: Da Varnost: Varnostni čip Microsoft Pluton (Trusted Platform Module, TPM 2.0) Video pomnilnik: 8 GB GDDR7 SDRAM Osvetlitev tipkovnice: Da Nevronska procesorska enota (NPU): AMD Ryzen AI - up to 50 TOPS| Velikost zaslona | 16 " |
| Procesor | AMD Ryzen AI 7 |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 32 GB |
| Grafična kartica | GeForce RTX 5050 |
| Operacijski sistem | Brez |
| SSD disk | 1000 GB |
| Vrsta diska | SSD NVMe |
| Operacijski sistem | Brez |
| Proizvajalec GPU | Nvidia |
| Pomnilnik GPU | 8 GB |
| Frekvenca CPU do | 5,00 GHz |
| Brezžične povezave | WiFi 6, Bluetooth |
| Vgrajena kamera | Da |
| Ločljivost | 2880x1800 |
| Barva | Siva |
| Teža | 1,72 kg |
| Vrsta pomnilnika | DDR5 |
| Namen uporabe | Delovna postaja |
| Dobavljivost | 2 dni |
| Garancija | 24 mes. |
| Osvetljena tipkovnica | Da |
| Generacija procesorja | AMD AI 300 |
*Izjemno se trudimo zagotoviti ažurnost in pravilnost tehničnih lastnosti in slik, kljub temu, lahko zaradi velikega obsega izdelkov pride do napak pri vnosu.
Če najdete napako, nas prosimo o njej obvestite. V zahvalo vam podarimo kodo za brezplačno dostavo. Hvala!
*PPC: Priporočena cena dobavitelja
Podatki o proizvajalcu:
Naslov: Bilding Dept, 23/F, Lincoln House,
Pošta: 979 Quarry Bay, Hong Kong
Email: compliance@lenovo.com
Podatki o proizvajalcu (pooblaščen za EU):
Naziv: Lenovo Global Technology HK Limited
Naslov: Bilding Dept, 23/F, Lincoln House,
Pošta: 979 Quarry Bay, Hong Kong
Email: compliance@lenovo.com