NB-370427
2 dni
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
Dell 16 Premium DA16250 ima zaslon s diagonalo 16,28 palca in osnovno ločljivostjo 3840 x 2400, ki zagotavlja kakovostno sliko za različna opravila. Prenosnik ima OLED zaslon na dotik z gostoto pik 278,1 PPI, ki prinaša žive barve in ostre slike. Tehnologija zmanjšanja modre svetlobe in premaz proti odsevanju prispevata k udobju vida ter omogočata bolj prijetno dolgotrajno rabo. Opremljen z avdio zmogljivostmi vključuje mikrofona z dvojno matriko, dva visokotonska in dva nizkotonska zvočnika, okrepljena z MaxxAudio Pro in Waves Nx tehnologijami za zvok. Vgrajeni IR in RGB kameri podpirata video v visoki ločljivosti, kar omogoča jasne video klice in konference. Prenosnik poganja Intel Core Ultra 7 procesor s 16 jedri, kar zagotavlja zmogljivo večopravilnost.
Opis izdelka:DELL 16 Premium DA16250|U7 255H|32 GB|1 TB|NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7|16,3" zaslon brez dotika 2K InfinityEdge|Windows 11 Pro|osvetljena angleška tipkovnica
Tip izdelka: Prenosnik Teža: 2,11 kg Baterija (napajanje): 6-celična baterija Barva: Platinum Mere( Š x V x G): 35.818 cm x 24.005 cm x 1.87 cm Brezžične povezave: Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be Operacijski sistem: Win 11 Pro Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 255H / 2 GHz, do 5,1 GHz / 24 MB predpomnilnika Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, EPEAT podnebje+ Cenovni tip: BTO Diagonala zaslona dodatno: 16.28\" OLED zaslon na dotik 3840 x 2400 / 4K pri 120 Hz - 278.1 ppi Velikost pomnilnika: 32 GB LPDDR5X SDRAM (zagotovljen pomnilnik je spajen) Vključene storitve: 3-letna storitev ProSupport z obiskom na lokaciji naslednji delovni dan (garancija samo za dele 12 mesecev). SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5060 - do 77 TOPS Vgrajena spletna kamera: Da Varnost: Bralnik prstnih odtisov Specifična absorpcijska stopnja (SAR): 1.625 W/kg (telo) 1.625 W/kg (ud) Video pomnilnik: 8 GB GDDR7 SDRAM Ogljični odtis: 364 kg ogljičnih emisij Osvetlitev tipkovnice: Da Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 13 TOPS Tehnologija platforme: Intel Evo EprelID: EprelLink:| Velikost zaslona | 16,3 " |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 32 GB |
| Grafična kartica | GeForce RTX 5060 |
| Operacijski sistem | Windows |
| SSD disk | 1000 GB |
| Vrsta diska | SSD NVMe |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Proizvajalec GPU | Nvidia |
| Pomnilnik GPU | 8 GB |
| Frekvenca CPU do | 5,10 GHz |
| Brezžične povezave | Bluetooth, WiFi 7 |
| Vgrajena kamera | Da |
| Ločljivost | 3840x2400 |
| Zaslon na dotik | Da |
| Število celic baterije | 6 |
| Barva | Platinasta |
| Teža | 2,11 kg |
| Vrsta pomnilnika | DDR5 |
| Namen uporabe | Delovna postaja |
| Dobavljivost | 2 dni |
| Garancija | 36 mes. |
| Osvetljena tipkovnica | Da |
| Generacija procesorja | Intel Ultra |
*Izjemno se trudimo zagotoviti ažurnost in pravilnost tehničnih lastnosti in slik, kljub temu, lahko zaradi velikega obsega izdelkov pride do napak pri vnosu.
Če najdete napako, nas prosimo o njej obvestite. V zahvalo vam podarimo kodo za brezplačno dostavo. Hvala!
*PPC: Priporočena cena dobavitelja
Podatki o proizvajalcu:
Naslov: RAHEEN INDUSTRIAL ESTATE
Pošta: Limerick, IRL-V94
Email: info_emea@dell.com
Podatki o proizvajalcu (pooblaščen za EU):
Naziv: Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd
Naslov: RAHEEN INDUSTRIAL ESTATE
Pošta: Limerick, IRL-V94
Email: info_emea@dell.com