NB-370943
na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:

Prenosnik se ponaša z 16-palčnim (40,64 cm) WUXGA zaslonom ločljivosti 1920x1200 v razmerju 16:10. Zaslon je LED osvetljen, nebleščeč in omogoča široke vidne kote. Svetilnost 300 nitov ter 45 % NTSC zagotavljata dobro vidljivost za vsakodnevno poslovno uporabo.

Napravo poganja zmogljiv Intel Core Ultra 7 155H procesor z 16 jedri in 22 nitmi ter frekvenco do 4,80 GHz. Vgrajen Intel AI Boost NPU poskrbi za napredne AI funkcije. S 32 GB DDR5 pomnilnika in hitrim 1 TB NVMe SSD pogonom je prenosnik pripravljen na zahtevna poslovna opravila. Za grafiko skrbi integrirana Intel Arc grafika.

Poslovni prenosnik ExpertBook B3 navdušuje z robustnim ohišjem (MIL-STD 810H), dolgo življenjsko dobo baterije (63 Wh) in hitrim USB-C polnjenjem. Opremljen je z Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.4, številnimi priključki ter naprednimi varnostnimi funkcijami, vključno s TPM 2.0 in senzorjem prstnih odtisov. Idealen je za profesionalno uporabo.
| Velikost zaslona | 16 " |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 32 GB |
| Grafična kartica | Intel Arc |
| Operacijski sistem | Windows |
| SSD disk | 1000 GB |
| Vrsta diska | SSD NVMe |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Proizvajalec GPU | Intel integriran |
| Frekvenca CPU do | 4,80 GHz |
| Brezžične povezave | Bluetooth, WiFi 6 |
| Priključki | LAN, USB Type-C, HDMI, Avdio, USB 3.2, USB Type-A |
| Število USB | 4 |
| Vgrajena kamera | Da |
| Čitalec spom. kartic | Da |
| Ločljivost | 1920x1200 |
| Število celic baterije | 3 |
| Barva | Siva |
| Teža | 1,83 kg |
| Vrsta pomnilnika | DDR5 |
| Namen uporabe | Za pisarno |
| Dobavljivost | na zalogi |
| Garancija | 36 mes. |
| Osvetljena tipkovnica | Da |
| Generacija procesorja | Intel Ultra |
*Izjemno se trudimo zagotoviti ažurnost in pravilnost tehničnih lastnosti in slik, kljub temu, lahko zaradi velikega obsega izdelkov pride do napak pri vnosu.
Če najdete napako, nas prosimo o njej obvestite. V zahvalo vam podarimo kodo za brezplačno dostavo. Hvala!
*PPC: Priporočena cena dobavitelja
Podatki o proizvajalcu:
Naslov: Paasheuvelweg 25
Pošta: Amsterdam, NLD-1015
Email: email@asus.com
Podatki o proizvajalcu (pooblaščen za EU):
Naziv: ASUS Europe
Naslov: Paasheuvelweg 25
Pošta: Amsterdam, NLD-1015
Email: email@asus.com