GSM-196941
Ni na zalogi, preveri dobavljivost
Datum razpoložljivosti:
| Velikost zaslona | 6,57 " |
| Procesor | Octa-Core |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 8 GB |
| Operacijski sistem | Android |
| Brezžične povezave | WiFi, Bluetooth |
| Priključki | USB 2.0, USB Type-C |
| Ločljivost | 2340x1080 |
| Barva | Modra |
| Število jeder CPU | 8 |
| Kamera spredaj | 8,00 MP |
| Kamera zadaj | 50 MP |
| Dobavljivost | preveri |
| Pomnilnik (trdi disk) | 128 GB |
*Izjemno se trudimo zagotoviti ažurnost in pravilnost tehničnih lastnosti in slik, kljub temu, lahko zaradi velikega obsega izdelkov pride do napak pri vnosu.
Če najdete napako, nas prosimo o njej obvestite. V zahvalo vam podarimo kodo za brezplačno dostavo. Hvala!
*PPC: Priporočena cena dobavitelja
Podatki o proizvajalcu:
Naslov: Ameriška ulica 8
Pošta: 1000 Ljubljana
Email: EUsupport@huawei.com
Podatki o proizvajalcu (pooblaščen za EU):
Naziv: Huawei Technologies Ljubljana d.o.o.
Naslov: Ameriška ulica 8
Pošta: 1000 Ljubljana
Email: EUsupport@huawei.com