NB-6CK22AV_YZB781TC1
Ni na zalogi, preveri dobavljivost
Datum razpoložljivosti:

Zagotovite si bliskovito hitro delovanje tudi za najzahtevnejše večaplikacijske procese. Z visoko zmogljivim večjedrnim procesorjem Intel povečajte hitrost enonitnih in večnitnih aplikacij. Naše toplotno oblikovanje pri tem skrbi, da je vse hladno in mirno.

Napredne varnostne funkcije so standardne na vsakem računalniku ZBook 17. Sistemski zaščitni mehanizmi, na primer HP Client Security Suite in HP Sure Start, prvi BIOS s samodejnim odpravljanjem napak, pomenijo, da je naprava močno zavarovana, kar velja tudi za vaše podatke in identiteto.

Z operacijskim sistemom Windows 10 Pro, ki ga napaja HP-jeva tehnologija za sodelovanje in povezovanje, lahko delate, ne da bi poslabšali zmogljivost. Zagotovite si čiste in ostre slike v polni visoki ločljivosti. Na zaslonu z zaščito proti bleščanju lahko delate udobno brez odsevov.
| Procesor | Intel® Core i7-9750H vProTM z Intel® UHD Graphics 630 (2.6 GHz osnovna frekvenca, do 4.5 GHz z Intel® Turbo Boost |
| Pomnilnik | 16GB (1x16GB) DDR4-2666 (3x prosta reža), max. 64GB |
| Trdi disk | 512GB PCIe NVME TLC + 1TB 7200 SATA (možnost vgradnje dodatnih diskov 2x M.2 2280) |
| Zaslon | 43,9 cm (17.3") FHD eDP WLED z zaščito proti bleščanju-Anti Glare, ločljivost 1920 x 1080; 300 nits; Ambient Light Sensor |
| Kamera | Vgrajena Spletna kamera 720p HD z mikrofonom |
| Grafična kartica | NVIDIA Quadro T1000 s 4GB GDDR5 namenskega video pomnilnika |
| Mrežna povezava | Mrežna kartica 10/100/1000 |
| Brezžična povezava | Intel® Dual Band Wi-Fi 6 AX200 (2x2) in Bluetooth® 5 combo |
| Čitalec kartic | 1x SD Media, 1xSmart Card reader |
| Priključki | 1x RJ-45, 1x USB 3.1 Gen1 (napajan), 2x USB 3.1, 1x HDMI2.0, 2x Thunderbolt (podpora DisplayPort 1.4, USB 3.1 Gen2), 1x Mini DisplayPort 1.4, 1x kombiniran stereo mikrofon/slušalke; |
| Tipkovnica | Osvetljena, slovenska z numeričnim delom, odporna proti politju z odvodno cevjo |
| Miška | Drsna ploščica z tremi gumbi in podporo potez; Pointstick |
| Operacijski sistem | Windows 10 Professional 64-bit |
| Baterija | Baterija HP Long Life 6-cell Polymer (95.6 WHr) |
| Masa | od 3.2 kg |
| Barva | Srebrna |
| Ostalo | Čitalec prstnih odtisov, vgrajeno varnostno vezje TPM 2.0 (Trusted Platform Module), Garancija: 3 Leta (3-3-0), baterija 3 leta |
| Velikost zaslona | 17,3 " |
| Procesor | Intel Core i7 |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 16 GB |
| Grafična kartica | Quadro |
| Operacijski sistem | Windows |
| Trdi disk | 1000 GB |
| SSD disk | 512 GB |
| Vrsta diska | HDD, SSD |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| Proizvajalec GPU | Nvidia |
| Pomnilnik GPU | 4 GB |
| Frekvenca CPU do | 4,50 GHz |
| Brezžične povezave | WLAN ax, Bluetooth |
| Priključki | Thunderbolt, Avdio, LAN, HDMI, Mini DisplayPort, USB 3.1 |
| Število USB | 5 |
| Vgrajena kamera | Da |
| Čitalec spom. kartic | Da |
| Čitalec pametnih kartic | Da |
| Ločljivost | 1920x1080 |
| Vrsta zaslona | Nebleščeč (mat) |
| Število celic baterije | 6 |
| Barva | Srebrna |
| Teža | 3,20 kg |
| Namen uporabe | Za pisarno, Zmogljivi |
| Dobavljivost | preveri |
| Garancija | 36 mes. |
| Osvetljena tipkovnica | Da |
| Generacija procesorja | Intel 9. gen. |
*Izjemno se trudimo zagotoviti ažurnost in pravilnost tehničnih lastnosti in slik, kljub temu, lahko zaradi velikega obsega izdelkov pride do napak pri vnosu.
Če najdete napako, nas prosimo o njej obvestite. V zahvalo vam podarimo kodo za brezplačno dostavo. Hvala!
*PPC: Priporočena cena dobavitelja
Podatki o proizvajalcu:
Naslov: Carrer d'Ausias Marc, 148
Pošta: Barcelona, ESP-08012
Email: reg@hp.com
Podatki o proizvajalcu (pooblaščen za EU):
Naziv: HP Inc.
Naslov: Carrer d'Ausias Marc, 148
Pošta: Barcelona, ESP-08012
Email: reg@hp.com