EK-N867KUBKKEP
Ni na zalogi, preveri dobavljivost
Datum razpoložljivosti:
| Velikost zaslona | 6,8 " |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 0,5 GB |
| Trdi disk | 8 GB |
| Brezžične povezave | WLAN |
| Priključki | USB 2.0 |
| Ločljivost | 1430x1080 |
| Dobavljivost | preveri |
| Garancija | 12 mes. |
*Izjemno se trudimo zagotoviti ažurnost in pravilnost tehničnih lastnosti in slik, kljub temu, lahko zaradi velikega obsega izdelkov pride do napak pri vnosu.
Če najdete napako, nas prosimo o njej obvestite. V zahvalo vam podarimo kodo za brezplačno dostavo. Hvala!
*PPC: Priporočena cena dobavitelja
Podatki o proizvajalcu:
Naslov: BP 2
Pošta: LA GACILLY CEDEX-56204
Email: support@kobo.com
Podatki o proizvajalcu (pooblaščen za EU):
Naziv: GUILLEMOT CORPORATION SA
Naslov: BP 2
Pošta: LA GACILLY CEDEX-56204
Email: support@kobo.com