LED-120490
Ni na zalogi, preveri dobavljivost
Datum razpoložljivosti:
.png)
Doživite jasnejše igralne izkušnje s hitrostjo osveževanja 240Hz. Igre, ki se igrajo na SAMSUNG ODYSSEY C49G95TSSR, so opazno bolj gladke v primerjavi z monitorji s hitrostjo osveževanja 144Hz ali 165Hz. Gladko delovanje združite z ukrivljenim zaslonom in izstopite iz povprečja.
.png)
Za svet igranja in več. Na 49-inčnem, super širokem 32:9 zaslonu bodo vaše igre zaživele –– tudi ko naredite premor. Odprite različna okna naenkrat in preklapljajte med različnimi računalniškimi podrobnostmi.
.png)
Svet igričarstva iz vaše domišljije v realnost. 49-inčna DQHD-ločljivost vam omogoča prikaz, ki bo tako širok kot dva QHD-zaslona, z zelo podrobnimi in ostrimi slikami. Izkusite polni pogled z največ prostora in si oglejte celotno dogajanje.
| Diagonala zaslona | 124,46 cm (49") |
| Tip zaslona | VA |
| Razmerje stranic | 32:9 |
| Največja ločljivost | 5120x1440 |
| Odzivni čas | 1 ms |
| Kontrast | 2500:1 |
| Svetilnost | 300 cd/m2 |
| Število barv | 1.07B |
| Priključki | DisplayPort 2x, HDMI, USB Hub, izhod za slušalke |
| Barva | Bela |
| Poraba | 55 W |
| Prilagodljivost | Nagib zaslona -3/13, vrtenje -/+15°, nastavitev po višini 120 mm |
| Možnost stenske namestitve | VESA 100x100 mm |
| Ostalo | Garancija 24 mesecev |
| Velikost zaslona | 49 " |
| Osveževanje | 240 Hz |
| Priključki | HDMI, DisplayPort |
| Ločljivost | 5120x1440 |
| Format zaslona | 32:9 |
| Vrsta matrike | VA |
| Odzivni čas | 1 ms |
| Ukrivljen zaslon | Da |
| Dobavljivost | preveri |
| Garancija | 24 mes. |
| Ergonomija | Nastavljiv po višini, Nagib zaslona, Vrtenje zaslona |
*Izjemno se trudimo zagotoviti ažurnost in pravilnost tehničnih lastnosti in slik, kljub temu, lahko zaradi velikega obsega izdelkov pride do napak pri vnosu.
Če najdete napako, nas prosimo o njej obvestite. V zahvalo vam podarimo kodo za brezplačno dostavo. Hvala!
*PPC: Priporočena cena dobavitelja
Podatki o proizvajalcu:
Naslov: Praterstrasse 31
Pošta: Wien, AUT-1020
Email: office.ljubljana@samsung.com
Podatki o proizvajalcu (pooblaščen za EU):
Naziv: Samsung Electronics Austria GmbH
Naslov: Praterstrasse 31
Pošta: Wien, AUT-1020
Email: office.ljubljana@samsung.com