Ta izdelek žal ni več dobavljiv. Vabimo vas, da si ogledate našo ponudbo podobnih izdelkov.
LED-317729
2 dni
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| Velikost zaslona | 23,8 " |
| Osveževanje | 75 Hz |
| Priključki | VGA, HDMI |
| Ločljivost | 1920x1080 |
| Format zaslona | 16:9 |
| Vrsta matrike | VA |
| Odzivni čas | 4 ms |
| Dobavljivost | 2 dni |
| Garancija | 24 mes. |
| VESA standard | 75x75 mm |
| Ergonomija | Nagib zaslona |
*Izjemno se trudimo zagotoviti ažurnost in pravilnost tehničnih lastnosti in slik, kljub temu, lahko zaradi velikega obsega izdelkov pride do napak pri vnosu.
Če najdete napako, nas prosimo o njej obvestite. V zahvalo vam podarimo kodo za brezplačno dostavo. Hvala!
*PPC: Priporočena cena dobavitelja
Podatki o proizvajalcu:
Naslov: Magistrova ul. 1
Pošta: 1000 Ljubljana
Email: prodaja@elkotex.si
Podatki o proizvajalcu (pooblaščen za EU):
Naziv: Elkotex d.o.o.
Naslov: Magistrova ul. 1
Pošta: 1000 Ljubljana
Email: prodaja@elkotex.si