LED-353356
Ni na zalogi, preveri dobavljivost
Datum razpoložljivosti:
| Velikost zaslona | 23,8 " |
| Osveževanje | 1000 Hz |
| Priključki | DisplayPort, HDMI |
| Ločljivost | 1920x1080 |
| Vrsta matrike | IPS |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Dobavljivost | do 10 dni |
| VESA standard | 100x100 mm |
| Ergonomija | Nagib zaslona |
| Vgrajeni zvočniki | Da |
| Energijski razred | E |
*Izjemno se trudimo zagotoviti ažurnost in pravilnost tehničnih lastnosti in slik, kljub temu, lahko zaradi velikega obsega izdelkov pride do napak pri vnosu.
Če najdete napako, nas prosimo o njej obvestite. V zahvalo vam podarimo kodo za brezplačno dostavo. Hvala!
*PPC: Priporočena cena dobavitelja
Podatki o proizvajalcu:
Naslov: Meerenakkerweg, 1-17
Pošta: Eindhoven, NLD-5652AC
Email: energy.label@benq.eu
Podatki o proizvajalcu (pooblaščen za EU):
Naziv: BenQ Europe B.V.
Naslov: Meerenakkerweg, 1-17
Pošta: Eindhoven, NLD-5652AC
Email: energy.label@benq.eu