Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Singlemode Digitus

PRET-DI-DN-82121-1

3 dni

Redna cena: 143,84 €

-14% 123,29 €

ali

10,73 € x 12

Načini plačila

pix
Digitus mrežni pretvornik FO UTP, singlemode, črna barva, pasivno hlajenje, kovinsko ohišje, vgrajenih 2MB predpomnilnika, podpira single mode optične povezave...

Mrežni pretvornik UTP - Optika Digitus
Vgrajenih 2MB predpomnilnika
Podpira standarde: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
1x RJ45 10/100/1000 Base-TX vmesnik
1x SC optični duplex 1000Base-FX vmesnik (TX in RX)
Podpira single mode optične povezave
Optični kabel Singlemodni 9/125 mikronski
Wavelenght 1310 nm
Moč oddajanja: Minimum -12 dBm, Maksimum -6 dBm
Samodejni Full-duplex ali Half-duplex
Podaljševanje optičnega omrežja do 10 km
Mrežni kabel UTP/FTP/SFTP Cat.6 do 100 metrov
LED indikatorji PWR/LINK/1000M
Primerni za temperature od 0 do 60 stopinj celzija
Zunanje napajanje 5 V DC
Kovinsko ohišje
Pasivno hlajenje
Barva: Črna

Paket vsebuje:
1x Pretvornik, 1x Napajalnik, 1x Navodila


Dimenzija v mm (DxSxV): 95x70x26mm
Teža neto v kg: 0.4286
Teža bruto v kg: 0.4500
Pakiranje v kartonu: 20
Garancija v mesecih: 36
Vrsta Pretvornik
Dobavljivost 3 dni

*Izjemno se trudimo zagotoviti ažurnost in pravilnost tehničnih lastnosti in slik, kljub temu, lahko zaradi velikega obsega izdelkov pride do napak pri vnosu.
Če najdete napako, nas prosimo o njej obvestite. V zahvalo vam podarimo kodo za brezplačno dostavo. Hvala!