Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D

NET-MT-S+85DLC03D

2 dni

67,56 €

ali

12,05 € x 6

Načini plačila

+darilo čokolada

Pri nakupu izdelkov do 200 eur prejmete manjšo čokolado, pri nakupu nad 200 eur pa veliko čokolado.

*Vsak kupec lahko prejme eno čokolado dnevno.
pix
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga, multimode, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, enostavna namestitev, standardna velikost S+85DLC03D. Omogoča prenos do 10 Gpbs za optične razdalje do 300m s podporo DDM...

Mini GBIC SFP - Small Form Factor Pluggable modul
Prenos do 10 Gbps, pasovna širina 850nm, za optične razdalje do 300m s podporo DDM
Vmesnik: 1x LC Dvojni (Duplex) - Multi mode
Moč oddajanja: Minimum -7.3 dBm, Maksimum -1 dBm
Maksimalna moč sprejemanja: -1 dBm
Enostavna namestitev, standardna velikost
Varnostni zaklep modula

Vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev

Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti


Teža neto v kg: 0.0100
Teža bruto v kg: 0.1000
Garancija v mesecih: 12
Vrsta naprave Pretvornik
Dobavljivost 2 dni

*Izjemno se trudimo zagotoviti ažurnost in pravilnost tehničnih lastnosti in slik, kljub temu, lahko zaradi velikega obsega izdelkov pride do napak pri vnosu.
Če najdete napako, nas prosimo o njej obvestite. V zahvalo vam podarimo kodo za brezplačno dostavo. Hvala!
*PPC: Priporočena cena dobavitelja