Prenosnik Acer SFX14-72G-71AJ U7-155H, 32GB, 1TB, RTX 4050, W11H
NB-352922
NB-352922
Velikost zaslona
14 " / 35,56 cm
Procesor
Intel Core Ultra 7
Delovni pomnilnik (RAM)
32 GB
Grafična kartica
GeForce RTX 4050
Operacijski sistem
Windows
Windows 11 Home
Podaljšajte jamstvo za obdobje 1, 2 ali 3 let
Prenosni računalnik SFX14-72G-71AJ Ultra
Vrhunska zmogljivost procesorja
Intel Core Ultra 7 procesor model 155H zagotavlja izjemno hitrost delovanja do 4.80 GHz, ki omogoča brezhibno izvajanje zahtevnih aplikacij in večopravilnost.
Izjemna grafična moč
Napreden zaslon in prikaz
14,5-palčni OLED zaslon z ločljivostjo 2880 x 1800 in osveževalno hitrostjo 120 Hz ponuja kristalno jasno sliko in gladko vizualno izkušnjo.
Elegantna zasnova in povezljivost
Siva aluminijasta obleka in kompaktne dimenzije (322.79x17.90x228.12 mm) zagotavljajo prenosljivost. Povezljivost vključuje WiFi, Bluetooth, USB Type-C, HDMI in Thunderbolt za sodobno uporabo.
Dodatne lastnosti
Tehnične podrobnosti in ključne lastnosti
Procesor
Intel Core Ultra 7, model 155H, 4.80 GHz
Grafična kartica
NVIDIA RTX 4050, 6 GB
Zaslon
14,5" OLED, 2880 x 1800, 120 Hz
Pomnilnik
32 GB RAM
Shranjevanje
1 TB SSD
Operacijski sistem
Windows 11 Home
Dimenzije
322.79 x 17.90 x 228.12 mm
Masa
1550 g
Baterija
LI 4-cell
Povezljivost
WiFi, Bluetooth, USB Type-C, HDMI, Thunderbolt
Lokalizacija tipkovnice
SLO/CRO
Čitalec prstnih odtisov
Da
Web kamera
Da
Barva
Steel Gray (Siva)
Velikost zaslona
14 " / 35,56 cm
Intel Core Ultra 7
Delovni pomnilnik (RAM)
32 GB
GeForce RTX 4050
Windows
Kapaciteta SSD diska
1000 GB
Vrsta diska
SSD NVMe
Proizvajalec GPU
Nvidia
Pomnilnik GPU
6 GB
Frekvenca CPU do
4,80 GHz