GSM-104698
Ni na zalogi, preveri dobavljivost
Datum razpoložljivosti:
| Velikost zaslona | 5,9 " |
| Procesor | Exynos 7885 |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 4 GB |
| Operacijski sistem | Android |
| Brezžične povezave | Bluetooth, WiFi |
| Priključki | Avdio, USB Type-C |
| Ločljivost | 2340x1080 |
| Barva | Koralna |
| Število jeder CPU | 8 |
| Kamera spredaj | 25 MP |
| Kamera zadaj | 16 MP |
| Dobavljivost | preveri |
| Garancija | 24 mes. |
| Pomnilnik (trdi disk) | 64 GB |
*Izjemno se trudimo zagotoviti ažurnost in pravilnost tehničnih lastnosti in slik, kljub temu, lahko zaradi velikega obsega izdelkov pride do napak pri vnosu.
Če najdete napako, nas prosimo o njej obvestite. V zahvalo vam podarimo kodo za brezplačno dostavo. Hvala!
*PPC: Priporočena cena dobavitelja
Podatki o proizvajalcu:
Naslov: Praterstrasse 31
Pošta: Wien, AUT-1020
Email: office.ljubljana@samsung.com
Podatki o proizvajalcu (pooblaščen za EU):
Naziv: Samsung Electronics Austria GmbH
Naslov: Praterstrasse 31
Pošta: Wien, AUT-1020
Email: office.ljubljana@samsung.com