GSM-331819
Ni na zalogi, preveri dobavljivost
Datum razpoložljivosti:
| Velikost zaslona | 6,8 " |
| Procesor | Snapdragon 8 |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 12 GB |
| Operacijski sistem | Android |
| Brezžične povezave | WiFi 6, Bluetooth |
| Priključki | USB Type-C |
| Čitalec spom. kartic | Da |
| Ločljivost | 3120x1440 |
| Barva | Siva |
| Število jeder CPU | 8 |
| Kamera spredaj | 12 MP |
| Kamera zadaj | 200 MP |
| Dobavljivost | preveri |
| Pomnilnik (trdi disk) | 512 GB |
*Izjemno se trudimo zagotoviti ažurnost in pravilnost tehničnih lastnosti in slik, kljub temu, lahko zaradi velikega obsega izdelkov pride do napak pri vnosu.
Če najdete napako, nas prosimo o njej obvestite. V zahvalo vam podarimo kodo za brezplačno dostavo. Hvala!
*PPC: Priporočena cena dobavitelja
Podatki o proizvajalcu:
Naslov: Praterstrasse 31
Pošta: Wien, AUT-1020
Email: office.ljubljana@samsung.com
Podatki o proizvajalcu (pooblaščen za EU):
Naziv: Samsung Electronics Austria GmbH
Naslov: Praterstrasse 31
Pošta: Wien, AUT-1020
Email: office.ljubljana@samsung.com