GSM-SAMGALS7ED32-WH
Ni na zalogi, preveri dobavljivost
Datum razpoložljivosti:
| Velikost zaslona | 5,5 " |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 4 GB |
| Operacijski sistem | Android |
| Trdi disk | 32 GB |
| Brezžične povezave | GPS, Bluetooth, WiFi, 4G (LTE) |
| Priključki | Micro USB 2.0, 3,5 mm analogni, USB |
| Čitalec spom. kartic | Da |
| Ločljivost | 2560x1440 |
| Barva | Bela |
| Število jeder CPU | 8 |
| Kamera spredaj | 5 MP |
| Kamera zadaj | 12 MP |
| Dobavljivost | preveri |
| Garancija | 24 mes. |
*Izjemno se trudimo zagotoviti ažurnost in pravilnost tehničnih lastnosti in slik, kljub temu, lahko zaradi velikega obsega izdelkov pride do napak pri vnosu.
Če najdete napako, nas prosimo o njej obvestite. V zahvalo vam podarimo kodo za brezplačno dostavo. Hvala!
*PPC: Priporočena cena dobavitelja
Podatki o proizvajalcu:
Naslov: Praterstrasse 31
Pošta: Wien, AUT-1020
Email: office.ljubljana@samsung.com
Podatki o proizvajalcu (pooblaščen za EU):
Naziv: Samsung Electronics Austria GmbH
Naslov: Praterstrasse 31
Pošta: Wien, AUT-1020
Email: office.ljubljana@samsung.com