Stikalo (switch) 48 port 10/100/1000 + 4x SFP QuantaMesh T1048-LB9

SW-QM-T1048-LB9

na zalogi

Redna cena: 2.999,00 €

2.599,00 €

Prihranek: -13%

Načini plačila

Priključki: 48 10/100/1000BAE-T and 4 1/10GbE SFP+
Console Port: 1 (RJ-45)
USB: USB 2.0
Zmogljivost: 176Gbps
MAC: 32K
Dimenzije: 42.8x435x393mm
Teža: 7,15 kg
Poraba el. energije: 95W
Podprti kabli in standardi:
- 1000BASE-T: Cat 5e and Cat 6A (100m/330 ft)
- DAC cable (SFP+): 0.5m, 1m, 1.5m, 2m, 2.5m, 3m, and 5m
- AOC cable (SFP+, 850nm, MMF): 1m, 3m, 7m, 10m, 20m, and 100m
- 10G optic (SFP+, LC, 850nm, MMF): 10GBASE-SR optic
- 10G optic (SFP+, LC, 1310nm, SMF): 10GBASE-LR optic

Garancija: 12 mesecev
Priključki SFP, LAN
Vrsta naprave Stikalo
Hitrost LAN 1000 Mbit/s
Število LAN 48
Dobavljivost na zalogi
Garancija 12 mes.

*Izjemno se trudimo zagotoviti ažurnost in pravilnost tehničnih lastnosti, kljub temu, lahko zaradi velikega obsega izdelkov pride do napak pri vnosu.
Če najdete napako, nas prosimo o njej obvestite. V zahvalo vam podarimo kodo za brezplačno dostavo. Hvala!

Zaenkrat še ni komentarjev strank.

Napiši mnenje

Stikalo (switch) 48 port 10/100/1000 + 4x SFP QuantaMesh T1048-LB9

Stikalo (switch) 48 port 10/100/1000 + 4x SFP QuantaMesh T1048-LB9

Napiši mnenje